• Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego

• 30.03.2024 18:53

31. 03. 2024

Wszystkim parafianom i gościom życzymy, by zmartwychwstały Chrystus, żyjący w chwale Ojca i obecny we wspólnocie Kościoła, który zjednoczył nas z sobą przez tajemnicę Chrztu świętego, przemieniał nasze serca, upewniając, że miłosierna miłość jest silniejsza od grzechu, że prawda i dobro zawsze zwyciężają, a śmierć -tak obecna wokół nas- ostatecznie nie pokona życia. Niech ta nadzieja dodaje nam sił w trudnościach i staje się promieniem radości pośród różnych smutków. Dzielmy się nią z naszymi bliskimi i wszystkimi, którzy wiary, nadziei i miłości potrzebują.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane i składane życzenia, i za każdy przejaw życzliwości. Polecamy Bogu każdą i każdego z Was, prosząc o potrzebne nam wszystkim łaski.

Dziękujemy wszystkim, którzy swoim zaangażowaniem i pracą przyczynili się do świątecznego wystroju kościoła i godnego przeżycia Triduum Paschalnego: s.Bożenie oraz paniom i panom, którzy jej pomagali, służbie liturgicznej, panu organiście, scholi Uradowani i Chórowi Concordi laetitia pod dyr. p.Dariusza Izbana.

O 1315 – msza św. z sakramentem Chrztu św.

• Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkiego Postu

• 16.03.2024 18:18

17. 03. 2024

O godz. 900 msza św. w intencji dobrodziejów parafii i kościoła.

O 1200w int. dzieci obchodzących imieniny lub urodziny.

Po mszach św. wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas kwestują na pomoc Hospicjum w Darłowie. W tej zbiórce, którą nazwano: Pola nadziei, darczyńcy w podzięce otrzymają żonkila.

O 1700Gorzkie Żale  z kazaniem pasyjnym i adoracją krzyża.

• Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkiego Postu

• 09.03.2024 17:32

10. 03. 2024

Dziś rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Witamy bardzo serdecznie ks. Krzysztofa Kowala, który je poprowadzi, i zachęcamy, by przez udział w naukach rekolekcyjnych i spowiedź przygotować się do świąt Zmartwychwstania Pańskiego; prosimy też o modlitwę w intencji Rekolekcjonisty i całej parafii.

Taca niedzielna – jest przeznaczona na kontynuację prac konserwatorskich.

Od dziś są rozprowadzane paschaliki; dochód jest wsparciem działań Caritasu w diecezji i parafii.

O 1700Gorzkie Żale  z kazaniem pasyjnym i adoracją krzyża.